Maj jest miesiącem książki i bibliotek, dlatego postanowiliśmy odwiedzić Bibliotekę w Radziejowie. Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o książkach, zasadach korzystania
z biblioteki oraz historii naszego miasta. Podczas wizyty obejrzeliśmy również wystawę „Radziejów na starej fotografii”, która wzbudziła duże zainteresowanie i zachęciła do wspomnień oraz rozmów o przeszłości. Nie zabrakło także pogadanki o ulubionych książkach i wspólnego odkrywania czytelniczych zainteresowań. Oczywiście nie wyszliśmy z biblioteki z pustymi rękami – każdy wypożyczył coś dla siebie.
Dziękujemy za miłe spotkanie i serdeczne przyjęcie!
Maj z książką – wizyta w Bibliotece w Radziejowie
Utworzono dnia 01.06.2026
Maj z książką – wizyta w Bibliotece w Radziejowie
Utworzono dnia 01.06.2026, 13:02


