Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Środowiskowy Dom Samopomocy - Radziejów

Osiągnięcia 2021

30 września w naszym domu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotgrafii amatorskiej pt "Pandemia z Przymróżeniem Oka" organizowanego już po raz dziewiąty przez ŚDS Radziejów. Nasz uczestnik Pan Grzegorz Urbański zdobył wyróżnienie w kategorii "uczestnik" za zdjęcie pt. "Kiedy Pandemia Wejdzie za Mocno" Gratulujemy!


W dniu 29 września wzięliśmy udział w konkursie malarskim organizowanym przez ŚDS w Żalinowie. Był to nasz pierwszy konkurs i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni talentem malarskim naszych podopiecznych! Jesteście świetni! Gratulujemy!!!!

 
 

11 września w Przyjezierzu odbył się I Bieg Osób Niepełnosprawnych "Na Skrzydłach ZAZ-u" w którym nasza jednostka również wzięłą udział. Wydarzenie miało charakter czysto integracyjny nie było wygranych i przgranych, była za to świetna zabawa i nawiązywanie nowych znajomości. Organizatorzy zapenili uczestnikom także wiele różnych atrakcji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje!

Link do artykułu https://terazstrzelno.pl/pl/676_aktywni/1054_i-bieg-osob-niepelnosprawnych-w-przyjezierzu-na-skrzydlach-zazu-.html


Z ogromną przyjemnością informujemy, że dnia 9 września br.  odbyła się XIX Olimpiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Nowej Wsi Wielkiej, w której uczestnicy z naszego Domu wzięli udział. Konkurencja była bardzo duża, bo aż 30 drużyn reprezentowało swoje Domy. Dlatego tym bardziej pargniemy ogłość wszem i wobec, że mistrzami województwa kujawsko-pomorskiego został.... Tak, tak, Środowiskowy Dom Samopomocy w Radziejowie!!! Pękamy z dumy, że mamy takich śwetnych sportowców na pokładzie naszego ośrodka!

Relacja z zawodów na naszym fanpage: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.247027277426745&type=3


Za nami (3 września) czwarta odsłona Mini Olimpiady „Limianka” organizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Kujawskim. Areną zmagań sportowców był Stadion Miejski przy ul. Sikorskiego. Na uczestników czekał szereg konkurencji zarówno drużynowych jak i indywidualnych, takich jak rzucanie do celu, miotanie piłką lekarską, czy rzut do kosza.

W składzie naszej reprezentacji znaleźli się:

Kazimiera Rogalska

Rafał Chaberski

Józef Szalkiewicz

więcej zdjęć na naszym fanpage: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SDS.RADZIEJOW&set=a.245718180890988


7 czerwca br. nastąpiło rozstrzygnięcie II konkursu wokalnego pt. Szalona Szansa na Sukces, w którym udział wzięło 9 placówek. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przesłać do organizatora nagrany utwor wokalny (wcześniej wylosowany) z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Z dumą informujemy, iż nasz etatowy wokalista Pan Wiesław Haronek zdobył wyróżnienie w kategorii "interpretacja"

link do nagrania na naszym fanpage:

 https://www.facebook.com/SDS.RADZIEJOW/videos/485226972753098

 

 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imieniny