Z okazji Dnia Dziecka Nasi podopieczni wybrali się na wyjątkowy rejs Rusałką po Jeziorze Gopło. Podczas podróży podziwialiśmy piękne krajobrazy, wsłuchiwaliśmy się w opowieści
o okolicy oraz spędzaliśmy czas w miłej i radosnej atmosferze. Mimo lekkiego deszczu humory dopisały, a uśmiechy i wspólnie spędzone chwile sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Na zakończenie wycieczki dla uczestników czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy za cudowny dzień!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z wydarzenia, dostępnego na naszym Facebooku!
https://www.facebook.com/reel/881663041650752


