Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Środowiskowy Dom Samopomocy - Radziejów

Nasi podopieczni na festiwalu „Na góralską nutę”

Utworzono dnia 15.06.2026
To dla nas ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w X Festiwalu Piosenki Turystycznej dla osób z niepełnosprawnościami pod hasłem „Na góralską nutę”. Nasi podopieczni z dumą reprezentowali nasz ośrodek, wykonując utwór „Góralu, czy ci nie żal”. To był piękny czas pełen radości, uśmiechu i muzyki . 
Dziękujemy Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Więcborku za wspaniałą organizację, ogromne zaangażowanie oraz stworzenie wyjątkowej, pełnej ciepła atmosfery. 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wracamy z pięknymi wspomnieniami i nadzieją na kolejne spotkanie! 
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z wydarzenia, dostępnego na naszym Facebooku!

Nasi podopieczni na festiwalu „Na góralską nutę”

Utworzono dnia 15.06.2026, 10:05

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny