To dla nas ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w X Festiwalu Piosenki Turystycznej dla osób z niepełnosprawnościami pod hasłem „Na góralską nutę”. Nasi podopieczni z dumą reprezentowali nasz ośrodek, wykonując utwór „Góralu, czy ci nie żal”. To był piękny czas pełen radości, uśmiechu i muzyki .
Dziękujemy Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Więcborku za wspaniałą organizację, ogromne zaangażowanie oraz stworzenie wyjątkowej, pełnej ciepła atmosfery.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wracamy z pięknymi wspomnieniami i nadzieją na kolejne spotkanie!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z wydarzenia, dostępnego na naszym Facebooku!


