Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie „Letnie Wesele” organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kowalu. Z ogromną radością informujemy, że nasi podopieczni zajęli II miejsce. To dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę, życzliwość, liczne atrakcje oraz możliwość zaprezentowania naszej twórczości. Szczególne podziękowania kierujemy za świetną zabawę, która dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu radosnych chwil i niezapomnianych wspomnień.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów.


