Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak piękny Dzień Rodziny. To był naprawdę wyjątkowy i pełen radości czas. Cudownie było móc wspólnie spędzić chwile w tak ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechów, zabawy i pozytywnej energii. Szczególnie miło było po latach wrócić do swojej placówki, zobaczyć znajome miejsca oraz ponownie spotkać nauczycieli.
To było bardzo wzruszające i sentymentalne przeżycie ... Takie chwile pokazują, jak ważna jest wspólnota, bliskość i wspólne przeżywanie pięknych momentów. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą organizację i cudowną atmosferę!
To było bardzo wzruszające i sentymentalne przeżycie ... Takie chwile pokazują, jak ważna jest wspólnota, bliskość i wspólne przeżywanie pięknych momentów. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą organizację i cudowną atmosferę!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z wydarzenia, dostępnego na naszym Facebooku!


